WW3FB25R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3FB25R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW3FB25R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 25 OHM 3W 1% AXIAL
listoch: 1.WW3FB25R0.pdf2.WW3FB25R0.pdf
  • správa
Špecifikácie WW3FB25R0
Číslo dielu WW3FB25R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 25 OHM 3W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 249875 pcs Dátový hárok 1.WW3FB25R0.pdf2.WW3FB25R0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
séria WW odpor 25 Ohms
Výkon (watty) 3W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW 3 25 1% B
WW3251%B
WW3251%B-ND
WW325FB
WW325FB-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 350°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Moisture Resistant Poruchovosť -
Detailný popis 25 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound zloženie Wirewound