WW3BT250R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3BT250R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW3BT250R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 250 OHM 3W 0.1% AXIAL
listoch: 1.WW3BT250R.pdf2.WW3BT250R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie WW3BT250R
Číslo dielu WW3BT250R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 250 OHM 3W 0.1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 116516 pcs Dátový hárok 1.WW3BT250R.pdf2.WW3BT250R.pdf
tolerancia ±0.1% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
séria WW odpor 250 Ohms
Výkon (watty) 3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW 3 250 0.1% R