WW3FB49R9
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3FB49R9 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW3FB49R9
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 49.9 OHM 3W 1% AXIAL
listoch: 1.WW3FB49R9.pdf2.WW3FB49R9.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie WW3FB49R9
Číslo dielu WW3FB49R9 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 49.9 OHM 3W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 251424 pcs Dátový hárok 1.WW3FB49R9.pdf2.WW3FB49R9.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
séria WW odpor 49.9 Ohms
Výkon (watty) 3W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW 5 49.9 1% B