WW2JT16R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2JT16R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW2JT16R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 16 OHM 1.5W 5% AXIAL
listoch: 1.WW2JT16R0.pdf2.WW2JT16R0.pdf
  • správa
Špecifikácie WW2JT16R0
Číslo dielu WW2JT16R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 16 OHM 1.5W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 309923 pcs Dátový hárok 1.WW2JT16R0.pdf2.WW2JT16R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
séria WW odpor 16 Ohms
Výkon (watty) 1.5W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW 2 16 5% R
WW2165%R
WW2165%R-ND
WW216JR
WW216JR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 350°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Moisture Resistant Poruchovosť -
Detailný popis 16 Ohms ±5% 1.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound zloženie Wirewound