WW2JT13R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW2JT13R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 13 OHM 1.5W 5% AXIAL
listoch: 1.WW2JT13R0.pdf2.WW2JT13R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie WW2JT13R0
Číslo dielu WW2JT13R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 13 OHM 1.5W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 297997 pcs Dátový hárok 1.WW2JT13R0.pdf2.WW2JT13R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
séria WW odpor 13 Ohms
Výkon (watty) 1.5W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 350°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Moisture Resistant
Poruchovosť - Detailný popis 13 Ohms ±5% 1.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound