WW2JBR500
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2JBR500 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW2JBR500
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.5 OHM 1.5W 5% AXIAL
listoch: 1.WW2JBR500.pdf2.WW2JBR500.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie WW2JBR500
Číslo dielu WW2JBR500 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.5 OHM 1.5W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 232358 pcs Dátový hárok 1.WW2JBR500.pdf2.WW2JBR500.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±90ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
séria WW odpor 500 mOhms
Výkon (watty) 1.5W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW 2 0.5 5% B
WW20.55%B
WW20.55%B-ND
WW20.5JB
WW20.5JB-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 350°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Moisture Resistant Poruchovosť -
Detailný popis 500 mOhms ±5% 1.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound zloženie Wirewound