WW2BTR500
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW2BTR500
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.5 OHM 1.5W 0.1% AXIAL
listoch: 1.WW2BTR500.pdf2.WW2BTR500.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie WW2BTR500
Číslo dielu WW2BTR500 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.5 OHM 1.5W 0.1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 102575 pcs Dátový hárok 1.WW2BTR500.pdf2.WW2BTR500.pdf
tolerancia ±0.1% Teplotný koeficient ±90ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
séria WW odpor 500 mOhms
Výkon (watty) 1.5W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 350°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Moisture Resistant
Poruchovosť - Detailný popis 500 mOhms ±0.1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound