WW2FBR180
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2FBR180 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW2FBR180
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.18 OHM 1.5W 1% AXIAL
listoch: 1.WW2FBR180.pdf2.WW2FBR180.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie WW2FBR180
Číslo dielu WW2FBR180 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.18 OHM 1.5W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 201380 pcs Dátový hárok 1.WW2FBR180.pdf2.WW2FBR180.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±90ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
séria WW odpor 180 mOhms
Výkon (watty) 1.5W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW 2 0.18 1% B