WW2BT125R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2BT125R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW2BT125R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 125 OHM 1.5W 0.1% AXIAL
listoch: 1.WW2BT125R.pdf2.WW2BT125R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie WW2BT125R
Číslo dielu WW2BT125R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 125 OHM 1.5W 0.1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 132168 pcs Dátový hárok 1.WW2BT125R.pdf2.WW2BT125R.pdf
tolerancia ±0.1% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
séria WW odpor 125 Ohms
Výkon (watty) 1.5W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW 2 125 0.1% R