WW2AJT150R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2AJT150R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW2AJT150R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 150 OHM 2.5W 5% AXIAL
listoch: 1.WW2AJT150R.pdf2.WW2AJT150R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie WW2AJT150R
Číslo dielu WW2AJT150R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 150 OHM 2.5W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 285911 pcs Dátový hárok 1.WW2AJT150R.pdf2.WW2AJT150R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.156" Dia x 0.550" L (3.96mm x 13.97mm)
séria WW odpor 150 Ohms
Výkon (watty) 2.5W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW 2A 150 5% R