WRF2JT6R80
Prehľad produktov
Číslo dielu: WRF2JT6R80
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES WW 2W 6.8 OHM 5% AXIAL
listoch: 1.WRF2JT6R80.pdf2.WRF2JT6R80.pdf
  • správa
Špecifikácie WRF2JT6R80
Číslo dielu WRF2JT6R80 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES WW 2W 6.8 OHM 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4766 pcs Dátový hárok 1.WRF2JT6R80.pdf2.WRF2JT6R80.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -80/ +900ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.197" Dia x 0.630" L (5.00mm x 16.00mm)
séria WRF odpor 6.8 Ohms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WRF 2 6.8 5% R