WRF2JT270R
Prehľad produktov
Číslo dielu: WRF2JT270R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES WW 2W 270 OHM 5% AXIAL
listoch: 1.WRF2JT270R.pdf2.WRF2JT270R.pdf
  • správa
Špecifikácie WRF2JT270R
Číslo dielu WRF2JT270R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES WW 2W 270 OHM 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4760 pcs Dátový hárok 1.WRF2JT270R.pdf2.WRF2JT270R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -80/ +900ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.197" Dia x 0.630" L (5.00mm x 16.00mm)
séria WRF odpor 270 Ohms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WRF 2 270 5% R