WRF2JT18R0
Prehľad produktov
Číslo dielu: WRF2JT18R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES WW 2W 18 OHM 5% AXIAL
listoch: 1.WRF2JT18R0.pdf2.WRF2JT18R0.pdf
  • správa
Špecifikácie WRF2JT18R0
Číslo dielu WRF2JT18R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES WW 2W 18 OHM 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4920 pcs Dátový hárok 1.WRF2JT18R0.pdf2.WRF2JT18R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -80/ +900ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.197" Dia x 0.630" L (5.00mm x 16.00mm)
séria WRF odpor 18 Ohms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WRF 2 18 5% R