TCB5FB50L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
TCB5FB50L0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TCB5FB50L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CERM 0.05 OHM 5W 1% 4LEAD
listoch: 1.TCB5FB50L0.pdf2.TCB5FB50L0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie TCB5FB50L0
Číslo dielu TCB5FB50L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES CERM 0.05 OHM 5W 1% 4LEAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 54648 pcs Dátový hárok 1.TCB5FB50L0.pdf2.TCB5FB50L0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±40ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.374" Square x 0.874" L (9.50mm x 22.20mm)
séria TCB odpor 50 mOhms
Výkon (watty) 5W obal Bulk
Balík / puzdro Axial, Radial Ostatné mená TCB 5 0.05 1% B