TCB3FB10L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
TCB3FB10L0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TCB3FB10L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.01 OHM 3W 1% AXIAL
listoch: 1.TCB3FB10L0.pdf2.TCB3FB10L0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie TCB3FB10L0
Číslo dielu TCB3FB10L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.01 OHM 3W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 47819 pcs Dátový hárok 1.TCB3FB10L0.pdf2.TCB3FB10L0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±40ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.311" Square x 0.874" L (7.90mm x 22.20mm)
séria TCB odpor 10 mOhms
Výkon (watty) 3W obal Bulk
Balík / puzdro Axial, Radial Ostatné mená TCB 3 0.01 1% B