TCB5FB10L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TCB5FB10L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.01 OHM 5W 1% 4LEAD
listoch: TCB5FB10L0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie TCB5FB10L0
Číslo dielu TCB5FB10L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.01 OHM 5W 1% 4LEAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 46780 pcs Dátový hárok TCB5FB10L0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±40ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.374" Square x 0.874" L (9.50mm x 22.20mm)
séria TCB odpor 10 mOhms
Výkon (watty) 5W obal Bulk
Balík / puzdro Axial, Radial Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C
Počet ukončení 4 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 10 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial, Radial Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Foil