RVC0603FT47R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RVC0603FT47R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RVC0603FT47R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 47 OHM 1% 1/10W 0603
listoch: 1.RVC0603FT47R0.pdf2.RVC0603FT47R0.pdf
  • správa
Špecifikácie RVC0603FT47R0
Číslo dielu RVC0603FT47R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 47 OHM 1% 1/10W 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1155825 pcs Dátový hárok 1.RVC0603FT47R0.pdf2.RVC0603FT47R0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0603 Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
séria RVC odpor 47 Ohms
Výkon (watty) 0.1W, 1/10W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Ostatné mená RVC 0603 47 1% R