RVC0603FT187K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RVC0603FT187K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 187K OHM 1% 1/10W 0603
listoch: RVC0603FT187K.pdf
  • správa
Špecifikácie RVC0603FT187K
Číslo dielu RVC0603FT187K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 187K OHM 1% 1/10W 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1162975 pcs Dátový hárok RVC0603FT187K.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0603 Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
séria RVC odpor 187 kOhms
Výkon (watty) 0.1W, 1/10W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.022" (0.55mm) Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 187 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film