RVC0805FT154R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RVC0805FT154R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RVC0805FT154R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 154 OHM 1% 1/8W 0805
listoch: 1.RVC0805FT154R.pdf2.RVC0805FT154R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RVC0805FT154R
Číslo dielu RVC0805FT154R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 154 OHM 1% 1/8W 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1267999 pcs Dátový hárok 1.RVC0805FT154R.pdf2.RVC0805FT154R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0805 Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
séria RVC odpor 154 Ohms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Ostatné mená RVC 0805 154 1% R