RV221K07T
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RV221K07T Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RV221K07T
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM
listoch: RV221K07T.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie RV221K07T
Číslo dielu RV221K07T Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1498616 pcs Dátový hárok RV221K07T.pdf
Varistorové napätie (typ) 220V Varistorové napätie (Min) 198V
Varistorové napätie (Max) 242V séria RV
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Disc 7mm
Ostatné mená RV221K07TTR Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet obvodov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Maximálne napätie DC 180V
Maximálne striedavé napätie 140V Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant energie 14J
Detailný popis 220V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Aktuálny - nárast 1.2kA
Kapacita @ Frekvencia 230pF @ 1kHz