RV201K05T
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RV201K05T Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RV201K05T
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu VARISTOR 200V 400A DISC 5MM
listoch: RV201K05T.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie RV201K05T
Číslo dielu RV201K05T Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis VARISTOR 200V 400A DISC 5MM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 964078 pcs Dátový hárok RV201K05T.pdf
Varistorové napätie (typ) 200V Varistorové napätie (Min) 180V
Varistorové napätie (Max) 220V séria RV
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Disc 5mm
Ostatné mená RV201K05TTR Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet obvodov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Maximálne napätie DC 170V
Maximálne striedavé napätie 130V Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant energie 6.5J
Detailný popis 200V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Aktuálny - nárast 400A
Kapacita @ Frekvencia 125pF @ 1kHz