RV201K14T
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RV201K14T Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RV201K14T
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu VARISTOR 200V 4.5KA DISC 14MM
listoch: RV201K14T.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • správa
Špecifikácie RV201K14T
Číslo dielu RV201K14T Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis VARISTOR 200V 4.5KA DISC 14MM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 239683 pcs Dátový hárok RV201K14T.pdf
Varistorové napätie (typ) 200V Varistorové napätie (Min) 180V
Varistorové napätie (Max) 220V séria RV
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro Disc 14mm
Ostatné mená RV201K14TCT Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet obvodov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Maximálne napätie DC 170V
Maximálne striedavé napätie 130V Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant energie 57J
Detailný popis 200V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Aktuálny - nárast 4.5kA
Kapacita @ Frekvencia 1000pF @ 1kHz