RSPF3JA180R
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSPF3JA180R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 180 OHM 3W 5% AXIAL
listoch: 1.RSPF3JA180R.pdf2.RSPF3JA180R.pdf
  • správa
Špecifikácie RSPF3JA180R
Číslo dielu RSPF3JA180R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 180 OHM 3W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 466746 pcs Dátový hárok 1.RSPF3JA180R.pdf2.RSPF3JA180R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -200/ +350ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
séria RSPF odpor 180 Ohms
Výkon (watty) 3W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSPF 3 180 5% T