RSPF3JA12R0
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSPF3JA12R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 12 OHM 3W 5% AXIAL
listoch: 1.RSPF3JA12R0.pdf2.RSPF3JA12R0.pdf
  • správa
Špecifikácie RSPF3JA12R0
Číslo dielu RSPF3JA12R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 12 OHM 3W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 479848 pcs Dátový hárok 1.RSPF3JA12R0.pdf2.RSPF3JA12R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -200/ +350ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
séria RSPF odpor 12 Ohms
Výkon (watty) 3W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSPF 3 12 5% T