RSPF3JA15K0
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSPF3JA15K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 15K OHM 3W 5% AXIAL
listoch: 1.RSPF3JA15K0.pdf2.RSPF3JA15K0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RSPF3JA15K0
Číslo dielu RSPF3JA15K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 15K OHM 3W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 540031 pcs Dátový hárok 1.RSPF3JA15K0.pdf2.RSPF3JA15K0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -200/ +350ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
séria RSPF odpor 15 kOhms
Výkon (watty) 3W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 15 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film