RSPF12JT820K
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSPF12JT820K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 820K OHM 1/2W 5% AXIAL
listoch: 1.RSPF12JT820K.pdf2.RSPF12JT820K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie RSPF12JT820K
Číslo dielu RSPF12JT820K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 820K OHM 1/2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2162327 pcs Dátový hárok 1.RSPF12JT820K.pdf2.RSPF12JT820K.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -200/ +350ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
séria RSPF odpor 820 kOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSPF 1/2 820K 5% R