RSPF12JT2K70
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSPF12JT2K70
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.7K OHM 1/2W 5% AXIAL
listoch: 1.RSPF12JT2K70.pdf2.RSPF12JT2K70.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RSPF12JT2K70
Číslo dielu RSPF12JT2K70 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 2.7K OHM 1/2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2258018 pcs Dátový hárok 1.RSPF12JT2K70.pdf2.RSPF12JT2K70.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -200/ +350ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
séria RSPF odpor 2.7 kOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 2.7 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film