RSPF12JT200R
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSPF12JT200R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 200 OHM 1/2W 5% AXIAL
listoch: 1.RSPF12JT200R.pdf2.RSPF12JT200R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie RSPF12JT200R
Číslo dielu RSPF12JT200R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 200 OHM 1/2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2203080 pcs Dátový hárok 1.RSPF12JT200R.pdf2.RSPF12JT200R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -200/ +350ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
séria RSPF odpor 200 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSPF 1/2 200 5% R