RSPF1JA100R
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSPF1JA100R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100 OHM 1W 5% AXIAL
listoch: 1.RSPF1JA100R.pdf2.RSPF1JA100R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie RSPF1JA100R
Číslo dielu RSPF1JA100R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 100 OHM 1W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1641322 pcs Dátový hárok 1.RSPF1JA100R.pdf2.RSPF1JA100R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -200/ +350ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
séria RSPF odpor 100 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSPF 1 100 5% T