RSF2GT22R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2GT22R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF2GT22R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 22 OHM 2W 2% AXIAL
listoch: 1.RSF2GT22R0.pdf2.RSF2GT22R0.pdf
  • správa
Špecifikácie RSF2GT22R0
Číslo dielu RSF2GT22R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 22 OHM 2W 2% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1070438 pcs Dátový hárok 1.RSF2GT22R0.pdf2.RSF2GT22R0.pdf
tolerancia ±2% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
séria RSF odpor 22 Ohms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RS 2 22 2% R
RS 2 22 2% R-ND
RS2222%R
RS2222%R-ND
RS222GR
RS222GR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 22 Ohms ±2% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film zloženie Metal Oxide Film