RSF2GT160R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2GT160R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF2GT160R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 160 OHM 2W 2% AXIAL
listoch: 1.RSF2GT160R.pdf2.RSF2GT160R.pdf
  • správa
Špecifikácie RSF2GT160R
Číslo dielu RSF2GT160R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 160 OHM 2W 2% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1107745 pcs Dátový hárok 1.RSF2GT160R.pdf2.RSF2GT160R.pdf
tolerancia ±2% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
séria RSF odpor 160 Ohms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 160 Ohms ±2% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film