RSF2GT200R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2GT200R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF2GT200R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 200 OHM 2W 2% AXIAL
listoch: 1.RSF2GT200R.pdf2.RSF2GT200R.pdf
  • správa
Špecifikácie RSF2GT200R
Číslo dielu RSF2GT200R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 200 OHM 2W 2% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1058239 pcs Dátový hárok 1.RSF2GT200R.pdf2.RSF2GT200R.pdf
tolerancia ±2% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
séria RSF odpor 200 Ohms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 200 Ohms ±2% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film