RSF2FT12K1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FT12K1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF2FT12K1
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 12.1K OHM 2W 1% AXIAL
listoch: 1.RSF2FT12K1.pdf2.RSF2FT12K1.pdf
  • správa
Špecifikácie RSF2FT12K1
Číslo dielu RSF2FT12K1 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 12.1K OHM 2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 809989 pcs Dátový hárok 1.RSF2FT12K1.pdf2.RSF2FT12K1.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
séria RSF odpor 12.1 kOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 12.1 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film