RSF2FT10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FT10K0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF2FT10K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 10K OHM 2W 1% AXIAL
listoch: 1.RSF2FT10K0.pdf2.RSF2FT10K0.pdf
  • správa
Špecifikácie RSF2FT10K0
Číslo dielu RSF2FT10K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 10K OHM 2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 866082 pcs Dátový hárok 1.RSF2FT10K0.pdf2.RSF2FT10K0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
séria RSF odpor 10 kOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSF 2 10K 1% R
RSF 2 10K 1% R-ND