RSF2FT113K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FT113K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF2FT113K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 113K OHM 2W 1% AXIAL
listoch: 1.RSF2FT113K.pdf2.RSF2FT113K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RSF2FT113K
Číslo dielu RSF2FT113K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 113K OHM 2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 798910 pcs Dátový hárok 1.RSF2FT113K.pdf2.RSF2FT113K.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
séria RSF odpor 113 kOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RS 2 113K 1% R
RS 2 113K 1% R-ND
RS2113K1%R
RS2113K1%R-ND
RS2113KFR
RS2113KFR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 113 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film zloženie Metal Oxide Film