RNS2FAD180K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNS2FAD180K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNS2FAD180K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 180K OHM 2W 1% AXIAL
listoch: RNS2FAD180K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie RNS2FAD180K
Číslo dielu RNS2FAD180K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 180K OHM 2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 944233 pcs Dátový hárok RNS2FAD180K.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.110" Dia x 0.335" L (2.80mm x 8.50mm)
séria RNS odpor 180 kOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 180 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film
zloženie Metal Film
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
RNS2FAD100K
RNS2FAD100K
výrobcovia: Stackpole Electronics, Inc.
popis: RES 100K OHM 2W 1% AXIAL
Skladom: 1137983 pcs
Stiahnuť ▼: RNS2FAD100K.pdf
RFQ
RNS25R
RNS25R
výrobcovia: Ohmite
popis: POT 25 OHM 300W WIREWOUND LINEAR