RNS2FAC332K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNS2FAC332K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNS2FAC332K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 332K OHM 2W 1% AXIAL
listoch: RNS2FAC332K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie RNS2FAC332K
Číslo dielu RNS2FAC332K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 332K OHM 2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 903112 pcs Dátový hárok RNS2FAC332K.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.110" Dia x 0.335" L (2.80mm x 8.50mm)
séria RNS odpor 332 kOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 332 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film
zloženie Metal Film
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
RNS200
RNS200
výrobcovia: Ohmite
popis: POT 200 OHM 300W WIREWOUND LIN