RNS2FAD100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNS2FAD100K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNS2FAD100K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100K OHM 2W 1% AXIAL
listoch: RNS2FAD100K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie RNS2FAD100K
Číslo dielu RNS2FAD100K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 100K OHM 2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1137983 pcs Dátový hárok RNS2FAD100K.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.110" Dia x 0.335" L (2.80mm x 8.50mm)
séria RNS odpor 100 kOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RNS2FAD100K-ND
RNS2FAD100KTB
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 100 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film zloženie Metal Film