RNF18DTC20R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18DTC20R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF18DTC20R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 20 OHM 1/8W .5% AXIAL
listoch: 1.RNF18DTC20R0.pdf2.RNF18DTC20R0.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF18DTC20R0
Číslo dielu RNF18DTC20R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 20 OHM 1/8W .5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1683373 pcs Dátový hárok 1.RNF18DTC20R0.pdf2.RNF18DTC20R0.pdf
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
séria RNF odpor 20 Ohms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/8 T2 20 0.5% R