RNF18DAD7K15
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18DAD7K15 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF18DAD7K15
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 7.15K OHM 1/8W .5% AXIAL
listoch: 1.RNF18DAD7K15.pdf2.RNF18DAD7K15.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF18DAD7K15
Číslo dielu RNF18DAD7K15 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 7.15K OHM 1/8W .5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2644754 pcs Dátový hárok 1.RNF18DAD7K15.pdf2.RNF18DAD7K15.pdf
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
séria RNF odpor 7.15 kOhms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/8 T1 7.15K 0.5% T