RNF18DTC100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18DTC100K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF18DTC100K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100K OHM 1/8W .5% AXIAL
listoch: 1.RNF18DTC100K.pdf2.RNF18DTC100K.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF18DTC100K
Číslo dielu RNF18DTC100K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 100K OHM 1/8W .5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1903624 pcs Dátový hárok 1.RNF18DTC100K.pdf2.RNF18DTC100K.pdf
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
séria RNF odpor 100 kOhms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/8 T2 100K 0.5% R