RNF18BTC35K7
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18BTC35K7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF18BTC35K7
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 35.7K OHM 1/8W 0.1% AXIAL
listoch: 1.RNF18BTC35K7.pdf2.RNF18BTC35K7.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF18BTC35K7
Číslo dielu RNF18BTC35K7 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 35.7K OHM 1/8W 0.1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 410493 pcs Dátový hárok 1.RNF18BTC35K7.pdf2.RNF18BTC35K7.pdf
tolerancia ±0.1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
séria RNF odpor 35.7 kOhms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 35.7 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film