RNF18BTC267R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18BTC267R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF18BTC267R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 267 OHM 1/8W .1% AXIAL
listoch: 1.RNF18BTC267R.pdf2.RNF18BTC267R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RNF18BTC267R
Číslo dielu RNF18BTC267R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 267 OHM 1/8W .1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 343697 pcs Dátový hárok 1.RNF18BTC267R.pdf2.RNF18BTC267R.pdf
tolerancia ±0.1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
séria RNF odpor 267 Ohms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/8 T2 267 0.1% R