RNF18BTC274R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18BTC274R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF18BTC274R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 274 OHM 1/8W .1% AXIAL
listoch: 1.RNF18BTC274R.pdf2.RNF18BTC274R.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF18BTC274R
Číslo dielu RNF18BTC274R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 274 OHM 1/8W .1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 349085 pcs Dátový hárok 1.RNF18BTC274R.pdf2.RNF18BTC274R.pdf
tolerancia ±0.1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
séria RNF odpor 274 Ohms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RNF 1/8 T2 274 0.1% R
RNF 1/8 T2 274 0.1% R-ND