RMCF0603FG10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FG10R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCF0603FG10R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 10 OHM 1% 1/10W 0603
listoch: 1.RMCF0603FG10R0.pdf2.RMCF0603FG10R0.pdf
  • správa
Špecifikácie RMCF0603FG10R0
Číslo dielu RMCF0603FG10R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 10 OHM 1% 1/10W 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 16977741 pcs Dátový hárok 1.RMCF0603FG10R0.pdf2.RMCF0603FG10R0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0603 Veľkosť / rozmer 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
séria RMCF odpor 10 Ohms
Výkon (watty) 0.1W, 1/10W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Ostatné mená RMC 1/16 10 1% G