RMCF0603FG10K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FG10K2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCF0603FG10K2
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 10.2K OHM 1% 1/10W 0603
listoch: 1.RMCF0603FG10K2.pdf2.RMCF0603FG10K2.pdf
  • správa
Špecifikácie RMCF0603FG10K2
Číslo dielu RMCF0603FG10K2 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 10.2K OHM 1% 1/10W 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 17016343 pcs Dátový hárok 1.RMCF0603FG10K2.pdf2.RMCF0603FG10K2.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0603 Veľkosť / rozmer 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
séria RMCF odpor 10.2 kOhms
Výkon (watty) 0.1W, 1/10W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Ostatné mená RMCF0603FG10K2-ND
RMCF0603FG10K2TR
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.022" (0.55mm)
Vlastnosti Automotive AEC-Q200 Poruchovosť -
Detailný popis 10.2 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film zloženie Thick Film