RMCF0603FG10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FG10K0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RMCF0603FG10K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 10K OHM 1% 1/10W 0603
listoch: 1.RMCF0603FG10K0.pdf2.RMCF0603FG10K0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie RMCF0603FG10K0
Číslo dielu RMCF0603FG10K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 10K OHM 1% 1/10W 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 15389367 pcs Dátový hárok 1.RMCF0603FG10K0.pdf2.RMCF0603FG10K0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0603 Veľkosť / rozmer 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
séria RMCF odpor 10 kOhms
Výkon (watty) 0.1W, 1/10W obal Tape & Reel (TR)