PRSM2JTR390
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PRSM2JTR390 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PRSM2JTR390
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.39 OHM 2W 5% AXIAL
listoch: 1.PRSM2JTR390.pdf2.PRSM2JTR390.pdf
  • správa
Špecifikácie PRSM2JTR390
Číslo dielu PRSM2JTR390 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.39 OHM 2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 881100 pcs Dátový hárok 1.PRSM2JTR390.pdf2.PRSM2JTR390.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RSMF odpor 390 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C
Poruchovosť - Detailný popis 390 mOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film