PRSM2JT27K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PRSM2JT27K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 27K OHM 2W 5% AXIAL
listoch: 1.PRSM2JT27K0.pdf2.PRSM2JT27K0.pdf
  • správa
Špecifikácie PRSM2JT27K0
Číslo dielu PRSM2JT27K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 27K OHM 2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 911785 pcs Dátový hárok 1.PRSM2JT27K0.pdf2.PRSM2JT27K0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RSMF odpor 27 kOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C
Poruchovosť - Detailný popis 27 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film