PRSM2JT390R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PRSM2JT390R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 390 OHM 2W 5% AXIAL
listoch: 1.PRSM2JT390R.pdf2.PRSM2JT390R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie PRSM2JT390R
Číslo dielu PRSM2JT390R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 390 OHM 2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 851023 pcs Dátový hárok 1.PRSM2JT390R.pdf2.PRSM2JT390R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RSMF odpor 390 Ohms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C
Poruchovosť - Detailný popis 390 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film